grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
grup hepsi

grup hepsi fan sitesi !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ERENİN HAYATI

3 posters
YazarMesaj
eren__gökçe
Admin
Admin

ERENİN HAYATI Empty
MesajKonu: ERENİN HAYATI   ERENİN HAYATI EmptyC.tesi Mayıs 03, 2008 2:15 pm

Eren Bakıcı 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Bölümü'nde orta öğrenim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda halen modern dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.

Londra'da Urdang Dance Academy ve Budapeşte okulunda dans eğitimi aldı. Dans grubu Dans@ ile Çin'de Türkiye'yi temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

Britney Spears ve Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selahattin Kara ile bir aylık workshop çalışmaları yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı.

Eren 1984 İstanbul doğumlu. Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.
Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı. Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı."Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. "Yıldızların Altında" müzikalinde oynadı.Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı.
Sabah yataktan kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım.Kahvaltıda süt ve yumurta olmazsa bir şeye benzemez.Günün en iyi hissettiğim saati 19:30.Özellikle yazın havanın turuncu olmasına bayılıyorum.Odamdaki en değerli şey DVD koleksiyonum.Yıllardır bıkmadan yeşil olan herşeyimi giyiyorum.Telefonla konuşmak benim için kısa sürmeli.Çünkü boş konuşmalardan sıkılıyorum.Çileğe en çok yakışan sos bence pudra şekeridir.Justin Timberlake'le tanışsam ilk soracağım şey ''Özgür Aros'u tanıyormusun?''olurdu.Canlı yayında olabilcek en rezalet şey dans ederken takılıp düşmek.Hayranlarımızın en çok temiz kalpleriyle yaptıkları herşeyi seviyorum.Annemin pişirdiği en güzel yemek %85 bütün yemekler vazgeçilmez.Müzik ve dans dışında yapmaktan hoşlandığım şey fotoğraf çekmek,film izlemek,annemle muhabbet.Asla peynir ve zeytin yemem.Kıskançlık bence çok gereksiz bir şeydir.Kendine güvensizlikten kaynaklanır.Bu aralar en çojk nil,mor ve ötesi,saymakla bitmez bir çok isim dinliyorum.Spor yapmak bence bedeni güne karşı uyandırmanın en güzel yolu.Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimi fırçalarımç
EREN'İN ÖZELLİKLERİ

EREN BAKICI

21 yaşında,kendinden iki yaş küçük bir kız kardeşi var,2,5yıldır birlikte olduğu bir sevgilisi var,18 Mayıs 1984 İstanbul doğumlu,yeşil rengi çok seviyor,galatasaraylı,mantıklı,objektif,pratik,küçükken aşçı olmak istiyormuş,burcu boğa,ciddi bir hastalık geçirmekten korkuyor,yapmaktan zevk aldığı şeyler;film izlemek,fotoğraf çekmek,alışveriş yapmak.Köpekleri seviyor,kaplanlarada meraklıymış,içinde yaşadığı bir duygusallığı var,lakabı rüküşmüş,spor giyinmeyi seviyor,eren sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyormuş,caz müziği çok seviyormuş,annesi ve babasıyla sohbet etmeyi çok seviyor,çok iyi niyetli,telefonu siemens c65,albümlerinde en sevdiği şarkısı çok güzelsin,en sevdiği türk komedyen Cem Yılmaz,kıskanç olsada olmadığını söylermiş,takıntısı ise başına taktığı fularlar,özgürlüğüne düşkünmüş,tertipli ve düzenli,bazen soğukkanlı bir gıcıklığı tutarmış...

eren :Beşiktaşlı

Eren:Boğa burcu

En sevdiği renk yeşil.

Grubun en büyüğü.

Dans etmek ve şarkı söylemek dışında film izlemeyi ve fotoraf çekmeyi çok seviyor.

Kendisinden İki Yaş Küçük Kardeşi Var...ve Anlaşamadıkları Zaman Erkek Gibi Olurmuş..

Bazen Aşırı Gıcıklıgı Tutarmıs ve Söylenenleri İnadına Anlamazmıs Kızları Deli Edermiş.

Fotoğraf Çekmeye ve Gece Gezmelerine Bayılıyomuş

Araba Sürerken Degişik Hareketleri Varmıs Mesela Alt Dudagını Isırırmıs ve Yasemin'in Dedigine Göre Dilini Çıkarırmıs

Sinirlenince Çok Hızlı Konuşurmus ne Dedigi Anlaşılmazmıs

SORUNLARA PAT DİYE ÇÖZÜMLER ÜRETİRMİŞ...

ÖZGÜRLÜĞÜNE ÇOK DÜŞKÜNMÜŞ...

SİNİRLENDİĞİ ZAMAN ÇOK HIZLI KONUŞURMUŞ...

EN BÜYÜK KORKUSU BİRGÜN CİDDİ BİR HASTALIK GEÇİRMEKMİŞ...

EREN NEDEN YEŞİL RENGİ ÇOK SEVER?

ÇÜNKÜOĞAYA İNANIR VE ÇOK SEVDİĞİ İÇİN

EREN ÇOK MANTIKLI VE AYRICA FİLM HASTASIYMIŞ...

EN SEVDİĞİ DİZİ AVRUPA YAKASIYMIŞ.

Candan Erçetin, Beyazıt Öztürk, Ragıp Savaş, Rasim Öztekin Gibi Daha Birçok Ünlü İsmin Katıldığı "Yıldızların Altında" Adlı Müzikali'nde Sahne Almış
https://gruphepsifun.forumburundi.com
büşra
yeni üye
yeni üye
büşra

ERENİN HAYATI Empty
MesajKonu: Geri: ERENİN HAYATI   ERENİN HAYATI EmptyPaz Mayıs 25, 2008 10:17 pm

biliodum ama saol
ilayda karadaş
yeni üye
yeni üye

ERENİN HAYATI Empty