grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
grup hepsi

grup hepsi fan sitesi !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yasemin hergirl röportajı

2 posters
YazarMesaj
eren__gökçe
Admin
Admin

yasemin hergirl röportajı Empty
MesajKonu: yasemin hergirl röportajı   yasemin hergirl röportajı EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 9:19 pm

İlk 17 yaşında öpüştüm

1- İlkokuldaydım, ben dörde gidiyordum, o da beşe gidiyordu. Tolga’ydı adı. O da farkındaydı durumunun, çok tarz bir çocuktu. Giydiği kazağın kolları çok uzun olurdu ve uçları yırtık pırtık olurdu.

2- Herhalde 15 yaşındaydım, kime dediğimi hatırlıyorum, ama söylemeyeceğim. Onu görünce böyle kalbim deliler gibi atardı çok iyi hatırlıyorum.

3- 17 yaşındaydım. Yanımda Gülçin vardı. Çocuk benden iki yaş büyüktü. Bir şey hissetmemiştim aslında, “Ne bu ya?” olmuştum.

4- Aşk zaten korkutucu bir şey!

5- En kısa ilişki diye bir şey yok aslında çünkü o ilişki değil. Yazlıktaydık, biri vardı. Sonra benim arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendik. Arkadaşlarım beni biraz etkiledi ve dene bu çocukla dediler. Bir hafta dayanabildim. En uzun ilişkim de iki sene sürdü.

6- Karşımdaki işime saygı duysun. Anlayış çok önemli. İşime saygı duymuyorsa benim hayatımda olamayacak demektir. Telefon açamadığımda, “Neredeydin sen?” diye bir ses duymak istemiyorum telefonda. İşime saygı ve anlayış o kadar

7- Sevgililer Günü hakkında bir şey düşünmüyorum çünkü sevgilim yok.

Yusuf Akgün(Yaseminin dizideki eşi Korkut)

1- 17 yaşındaydım aşık oldum. Hálá beraberiz.

2- Ona… Lisede tanıştık, önce arkadaştık, sonra bir baktık sevgili olmuşuz.

3- Yorum yok…

4- Aşksız kalmaktan korkarım.

5- En uzun 6 sene, en kısa 6 sene.

6- Huzur.

7- Uzun zamandır beraberiz biz. Çiçekli balonlu kutlamalardan tutun da pırlantalı hediyelere kadar vardırdık olayı. Ama artık Sevgililer Günü bana daha çok ticari bir kavram olarak geliyor. İnsan sevgilisine sevgisini sunmak için tek bir günü beklememeli bence
https://gruphepsifun.forumburundi.com
büşra
yeni üye
yeni üye
büşra

yasemin hergirl röportajı Empty
MesajKonu: Geri: yasemin hergirl röportajı   yasemin hergirl röportajı EmptyPaz Mayıs 25, 2008 10:12 pm

saol

yasemin hergirl röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-