grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
grup hepsi

grup hepsi fan sitesi !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mk hepsi röportajı

3 posters
YazarMesaj
ayzit_candy
Admin
Admin
ayzit_candy

mk hepsi röportajı Empty
MesajKonu: mk hepsi röportajı   mk hepsi röportajı EmptyPtsi Tem. 07, 2008 9:14 am

yasemin
soru:bilgisayar oyunlarıyla aran nasıl?
yasemin:özellikle PlayStation oynuyoruz.lara Croft ve Need For Speed Pro Street oyunlarını çok seviyorum.

sorumk hepsi röportajı Tongueollyanna olsaydın hangi kötü durum seni mutlu ederdi?
yaseminmk hepsi röportajı SeviyorumGİLİMLE beni bir odaya kapatmışlar.kavga ediyoruz ama odanın kapısı yok.Bu iyi durum olurdu benim içinmk hepsi röportajı Smilehiç çıkmazdık ve sonunda barışırdıkmk hepsi röportajı Smile

soru:çocukken lunaparkta en sevdiğin oyuncak neydi?
yasemin:çarpışan otolar ve kami kaze

erene

soru:bilgisayar oyunlarıyla aran nasıl?
eren:ben pek sevmem ama oynamışlığım var.kızlar PlayStation oynarken hiç elime almam ve uzaktan onlara bakarım.Bir bölüm gelir ve onlar bir türlü atlayamazlar o bölümü.İşte o zaman VERİN BAKAYIM ŞUNU deyip ellerinden alırım o bölümü atlayıp tekrar onlara geri veririmmk hepsi röportajı SmilePlayStation oynamaktansa evde 5 DVD izlemeyi veya sinamaya gitmeyi tercif ederim açıkçası.

soru:Çocukken oynayamadığın ama KEŞKE OYNASAYDIM dediğin bir oyun varmı?
EREN:Çocukken keşke kaykay yapmayı öğrenseymişim.Birde daha fazla bisiklete binebilmeyi isterdim.çok paten kaydım ama bisiklete yeterince binmedim.

soru:Lunaparkta en çom sevdiğin oyuncak neydi?

EREN:Ben küçükken en çok gongolu merak ederdim ama binmemiştim hiç.Yurd dışındaki Roller Coaster ları da merak ederdim ve bir buçuk saat sıra bekledikten sonra ona binmeyi başardım.Türkiyedeki lunaparkta en sevdiğim çarpışan arabalardı kardeşim Esenle birlikte hiç tereddüt etmeden kaşarak ona giderdik.balerinde çok güzeldi.

gülçinle cemreyi sonra yazayım.
alıntı değildir kendi ellerimle yazdım emege saygı.lütfen kötü yorum yazmayınız harf hatası yapmış olabilirim.
büşra
yeni üye
yeni üye
büşra

mk hepsi röportajı Empty
MesajKonu: Geri: mk hepsi röportajı   mk hepsi röportajı EmptySalı Tem. 08, 2008 12:38 pm

saol cnmcım
Ecem
yeni üye
yeni üye
Ecem

mk hepsi röportajı Empty
MesajKonu: saol   mk hepsi röportajı EmptyPaz Mart 01, 2009 1:57 pm

saol cnm lol!
http://cansu-demirci.net

mk hepsi röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics