grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
grup hepsi

grup hepsi fan sitesi !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sırlar verildi

4 posters
YazarMesaj
ayzit_candy
Admin
Admin
ayzit_candy

sırlar verildi Empty
MesajKonu: sırlar verildi   sırlar verildi EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 9:22 pm

Kızlarımız Birbirleri Hakkında Sır Veriyor
Cemre:Eren 'majesteleri Ve Naylon' sözcüklerini söylüyemiyorsırlar verildi Smile
ErenYasemin arabasını asla park edemez.Arabalara acayip meraklı, ama arabasını hep başkaları park ediyor
YaseminBirşey söylemek istiyorum bu konuda..Araba aldığımda ehliyetimi daha yeni almıştım ve bir kez bile park etme provası yapmadın.Bir kere Sinyal programında park etmek zorunda kaldım, o kadar.Ne yapayım, henüz fazla pratiğim yok.sırlar verildi Smile
ErenAcayip hızlı gidiyor, çok iyi arabaa kullanıyor; ama arabayı park edemiyor, ne komik değil mi?
YaseminHer zaman Park Edecek Biri Oluyor Nasıl olsa.Bende Cemre den bahsedeyim.O bir ''gizli kokoş''tur.Takıları çok sever;tüylü, tavus kuşu gibi tokaları vardır.Aşırı kokoş görünmez ama, aslında ruhu kokoştur.
ErenGülçin de uyuşuktur.
CemreBir de , Gülçin hemen sinirlenir.££Tamam, hazırlanacağım,'' der ama konser öncesinde en son odadan o çıkar.Hep onu bekleriz ve üstüne üstlük bir de kızar bize.sırlar verildi Smile
büşra
yeni üye
yeni üye
büşra

sırlar verildi Empty
MesajKonu: Geri: sırlar verildi   sırlar verildi EmptyPaz Haz. 22, 2008 2:15 pm

saol
ArDaCı
yeni üye
yeni üye

sırlar verildi Empty
MesajKonu: Geri: sırlar verildi   sırlar verildi EmptyCuma Kas. 07, 2008 11:22 pm

saol !!
Ecem
yeni üye
yeni üye
Ecem

sırlar verildi Empty
MesajKonu: sıra   sırlar verildi EmptyPaz Mart 01, 2009 1:56 pm

saol
http://cansu-demirci.net

sırlar verildi
1 sayfadaki 1 sayfası